Gyönyörű antik Hollóházi bordó porcelán kávés készlet - A406-1

Termékkód: 3112586060
Megfigyelők: 1
Látogatók: 19
9 900 Ft
Bugac
Gyönyörű antik Hollóházi bordó porcelán kávés készlet - A406-1 Kép
Eladó: hasznaltplaza0(2416)
Regisztráció időpontja: 2015.08.20.
Márka: Hollóházi

Gyártó/készítő: Hollóházi
Jelzett/szignózott: igen

Antik Hollóházi bordó porcelán kávés készlet.

Dúsan aranyozott.

A képeken látható szép, hibátlan állapotban.

MPL házhoz előre utalással 1 985 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Bugac
MPL futárszolgálattal küldjük. Az ár normál csomagra értendő, törékenyként 75% felárral kell számolni (ezt kérjük előre jelezni). Az utalás érkezésétől max. 5 munkanapon belül adjuk át a csomagot a futárszoglálatnak. Az üzletkötés létrejöttéhez 8 nap áll rendelkezésre.

Vásárlás - Gyönyörű antik Hollóházi bordó porcelán kávés készlet - A406-1

9 900 Ft