Gyönyörű elegáns ritka jelzett ezüst zsebóra a 30-as évekből!

Termékkód: 2801116178
Látogatók: 1044

15 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
1A2b3C(4)
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással   MPL házhoz előre utalással   MPL házhoz utánvéttel   MPL Csomagautomatába előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Gyönyörű elegáns ritka jelzett ezüst zsebóra a 30-as évekből! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: sonic966(1158)
99.91%
Értékelés eladóként: 99.91%
Regisztráció időpontja: 2013.03.21.
99.91%
Szerkezet: mechanikus
Szíj anyaga: szíj nélkül

Eladó az alábbi képeken látható ritka jelzett ezüst mechanikus zsebóra kb. a 30-as évekből, szép világos színű számlap, arany színű mutatókkal, festett fekete színű indexekkel, gyönyörű, elegáns, jelzett, rózsa aranyozott ezüst tokkal, melyben egy jól működő, kiváló minőségű, órás mester által frissen tisztított, karbantartott 15 köves mechanikus szerkezet dolgozik, nagyon ritka, és elegáns darab, most akár az Öné is lehet, a képek az eladó óráról készültek.

Mérete: 37mm korona nélkül.

Ajánlott elsőbbségi levél előre utalással, csak "Postán maradó"-ként! : 790.-

MPL futár előre utalással: 1250.- MPL futár utánvéttel: 1600.-

MPL csomagautomatába előre utalással: 700.- FoxPost előre utalással: 599.-

A termék sikeres licitálása után, elküldöm a megadott e-mail címre a fizetéshez szükséges adatokat, kérem, hogy ezt követően legkésőbb 5 munkanapon belül vegye fel velem a kapcsolatot, ha lehetséges e-mail-en keresztül, a pontos címet ne feledje megadni!

A fent leírtak tudomásul vételével kívánok kellemes licitálást!

Kérem tekintse meg további termékeimet is!

Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 790 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 1 250 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 1 600 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 599 Ft /db

Kérdező: Client:5454f0(0) Téma: Szállítással kapcsolatos kérdés

kérdés Tisztelt sonic966! Szép estét/napot láttam a zsebóráját és licitáltam is rá! Engem nagyon érdekelne mivel gyűjtő vagyok. Esetleg ha megnyerném a licitet ami ha nem verik föl a csillagos égbe akkor én megvásárolnám! Esetleg egy tel. számot tudna nekem küldeni ha esetleg megnyerném majd? Köszönettel:László - Client:5454f0 2019.08.11. 23:01:52
válasz Tisztelt Client:5454f0! Kedves László! Az adatokhoz csak a megnyerés után tudunk hozzá jutni, addig is kellemes licitálást kívánok. Tisztelettel: - sonic966 2019.08.12. 07:50:13

Licitálás - Gyönyörű elegáns ritka jelzett ezüst zsebóra a 30-as évekből!

15 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft