Gyönyörű fekete arany filled ametiszt kristály gyűrű 18 mm es AKCIÓ

Termékkód: 2798333399
Látogatók: 224

Jelenlegi ajánlat: 377 Ft

125 Ft
502 Ft
999 Ft
Imre107(15)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Ajánlott levél előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Mezőtúr
Gyönyörű  fekete  arany filled ametiszt    kristály  gyűrű  18 mm  es   AKCIÓ - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Z-KATA(7594)
99.65%
Értékelés eladóként: 99.64%
Értékelés vevőként: 99.72%
Regisztráció időpontja: 2005.01.31.
99.65%
Belső átmérő (mm): 18
Típus: köves
Állapot: nem használt, csomagolás nélkül
Kinek: női

LICITÁLJ!!!!

Arany  filled   gyönyörű   gyűrű

 arany filled álom  gyűrű  NÉZZ SZÉT NÁLAM!!! A Gold Filled ékszereket nem egyszerű aranyozással készítik , hanem az alap fém felületet hő és nyomás hatására vastag arany réteggel növelik , kitöltik. Ezt nevezik gold fillednek amit magyarul arannyal töltött -nek hívnak.A hengerelt aranylemezt nagy nyomáson és magas hőmérsékleten egybeolvasztják a hordozó alap fémmel. Így kapva egy fedőréteget. A Gold Filled ékszerek nem tekinthetőek szín aranynak csak másolata . Gyönyörű ,elegáns és divatos ékszer elérhető áron mely kinézetre teljesen olyan mint egy valódi arany ékszer. NEM TISZTA ARANY!!!!!!!Gondolom ezt Te is tudod ,hisz az árra is tükrözi.(de azért ezt is leírom,a félre értések elkerülése végett.) Ezért vedd figyelemben !!!! Tapasztalok szerint a filled másképp reagál a száraz illetve a magas PH értékű bőrre.Ha sokáig szeretnétek fényes ékszert használni ,ne fürödjetek különböző kémiai hatású tusfürdőkkel ne testápolózzatok ne kenjétek a kezeteket gyűrűben ne mosogassatok benne ,Ezek károsan befolyásolják az ékszerek minőségét .

NÉZZ SZÉT NÁLAM!!!

Mese szép aranyozott ékszerek filled arany csak most akciósan!!

Ne tétovázzzzzzz  licitálj!!

Megfelelő árnál előre hozom a zárást!!

Számlaszámom otp Postai címem és e-mail címem ,ha megnyertél valamit a tesz-vesz által küldött levélben szerepel.Ne kukázd ki ,hanem olvasd el!!!A megnyert terméket ha nem kéred akkor is jelentkezz,így sokkal becsületesebb mint ha én naponta irkálok,és nem válaszolsz.Köszönöm z-kata

Ajánlott levél előre utalással 585 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 585 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 585 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
Postára adás :az UTALÁS után 2-4 munkanap. Kedden és csütörtökön postázok. Ha nagyon sürgős kérlek írj!Licitet nem törlök!A fizetendő összeget 10 napon belül utald át.Utánvét nem postázok semmit!Inkább írj mint telefonálj!!VÁLTOZÁS!!! VATERAFUTÁR HÁZHOZ 0 - 2 kg IG 1245FT VATERAFUTÁR POSTAPONTIG 0 - 2 kg IG 1135FT AUTOMATA 700FT

Licitálás - Gyönyörű fekete arany filled ametiszt kristály gyűrű 18 mm es AKCIÓ

Jelenlegi ajánlat: 377 Ft

125 Ft
502 Ft
999 Ft