Gyűrű ötvösékszer

Termékkód: 2939145314
Látogatók: 11

2 000 Ft
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ajánlott levél előre utalással
Veszprém megye, Veszprém
Gyűrű ötvösékszer - (meghosszabbítva: 2931383639) Kép
Eladó: AntikVp01(2677)
99.78%
Értékelés eladóként: 99.77%
Regisztráció időpontja: 2005.07.31.
99.78%
Jelzett/szignózott: igen
Kinek: női

Gyűrű ötvösékszer. Fémjelzett ezüst. Filigrán fonat díszítéssel. A fejen négylevelű lóhere alakzattal. . Átm.:  1,6 1cm.

Budapest Népligetig elvihetem időpont-és költségegyeztetéssel.(Általában havonta egyszer megyek Budapestre) NO EXPORT.

A vételárba beszámítok  régi pénzeket, kitüntetéseket, jelvényeket.

 Fizetéskor csak banki utalást tudok elfogadni, banki készpénz-befizetést nem. Ha számlájáról való utalási lehetősége nincs, akkor postai (rózsaszíncsekkes) befizetést kérek. Ehhez-ha kéri- megadom a postacímemet.  Bankfiókban történő készpénzbefizetés esetén 500 Ft bankköltség megfizetését kérem.

Ajánlott levél előre utalással 700 Ft /db

Licitálás - Gyűrű ötvösékszer

2 000 Ft