HATALMAS MÉRETŰ :HAZAFELÉ AZ ARATÁSBÓL 137x178,5cm!!!

CSODÁLATOS!!!

Termékkód: 2928414896
Látogatók: 34
399 900 Ft
Szántód
HATALMAS MÉRETŰ :HAZAFELÉ AZ ARATÁSBÓL 137x178,5cm!!! - 399900 Ft - (meghosszabbítva: 2921585804) Kép
Eladó: h.csaba1(618)
99.84%
Értékelés eladóként: 99.83%
Regisztráció időpontja: 2006.02.12.
99.84%
Jelzett/szignózott: nem
Hordozó: vászon

1900-as ÉVEK ELSŐ FELE,OLAJ,VÁSZON,CSODÁLATOS,SZÉLES,KORABELI,ARANYOZOTT BLONDEL KERETÉBEN.

A FESTMÉNY JÓ ÁLLAPOTÚ,JELZÉS NÉLKÜL.

SZÉP SZÍNEKKEL.

A KERET IS JÓ ÁLLAPOTÚ,GYÖNYÖRŰ, SZÉLES ,PATINÁS,A KORÁBÓL ADÓDÓ NÉHÁNY KISEBB SÉRÜLÉSSEL,MELY ABSZOLÚT NEM ZAVARÓ.

A FOTÓK NEM ADJÁK VISSZA A FESTMÉNY MÉRETÉT ÉS HANGULATÁT.

A FESTMÉNY MÉRETE:90x131cm

MÉRETE KERETTEL:137x178,5cm

CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!!!!

Személyes átvétel 0 Ft /db Szántód - Telefonos egyeztetés után.

Vásárlás - HATALMAS MÉRETŰ :HAZAFELÉ AZ ARATÁSBÓL 137x178,5cm!!!

399 900 Ft