HATALMAS MODERN IMPRESSZIONISTA STÍLÚSBAN MEGFESTETT OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,FESTŐ:FRANUS 1903

NAGYON SZÉP MELEG SZÍNVILÁGÚ

Termékkód: 2912992631
Látogatók: 890

20 610 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
HATALMAS MODERN IMPRESSZIONISTA STÍLÚSBAN MEGFESTETT OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,FESTŐ:FRANUS 1903 - Aukció Kép
Eladó: donika02(1021)
99.8%
Értékelés eladóként: 99.8%
99.8%
Termék súlya: 10 kg
Alkotó: FRANUS 1903
Hordozó: vászon

2 HÉTEN BELÜLI ÖSSZEVONT TERMÉK ESETÉN 30 000 Ft FELETTI VÁSÁRLÁSNÁL A SZÁLLÍTÁS KÖLTSÉGÉT ÉN FIZETEM!

FESTMÉNY: 129 x 99 cm

Festő: FRANUS 1903 ( A művész nevének kiolvasása nem minden esetben pontos, ezért kérem önök is ellenőrizzék)
Hatalmas modern Impresszionista stílusban megfestett olaj,vászon festmény.
Afrikai embereket ábrázoló látkép, háttérben utcakép.
Nagyon szép meleg színvilágú alkotás.
Hibátlan.

Ajánlom!

RAKTAM FEL MÉG TÖBB SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYEKET ÉS EGYÉB GYŰJTŐI DARABOKAT.

Franciaországból,Belgiumból és Hollandiából származnak a termékeim amit kb 1 éve raktározok.

A csomagolást és a személyes átvételnél a terméket kesztyűben és maszkban adom át.
MPL házhoz előre utalással 1 835 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar közelében

Licitálás - HATALMAS MODERN IMPRESSZIONISTA STÍLÚSBAN MEGFESTETT OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,FESTŐ:FRANUS 1903

20 610 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft