Herendi porcelán 6 személyes teáskészlet - Jelzett, I. osztályú, álomszép készlet

Termékkód: 3002376548
Látogatók: 940

77 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
bujanna(47)
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel   MPL Csomagautomatába előre utalással
Herendi porcelán 6 személyes teáskészlet - Jelzett, I. osztályú, álomszép készlet Kép
Eladó: MUINTEZET(3920)
99.77%
Értékelés eladóként: 99.77%
99.77%

Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves, kézzel festett

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfő és Csütörtökön 10-17 óráig, Kedd és Szerdai napokon pedig 10-16 óráig van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak.  Felhívjuk továbbá szíves figyelmüket, hogy levélben vagy ajánlott levélként nem adunk fel tételeket, kizárólag a  terméklapon feltűnetett módozatok választhatóak! A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!

Aukciónk tárgya a képeken látható régi, a huszadik század közepén készülhetett, álomszép pour-pour virágdekorral a manufaktúra művészei által kézzel pingált Herendi porcelán teáskészlet, egy hat személyes szépség. Jelzett, minden darab I. osztályú Herendi festett cégjelzéssel, masszába nyomott HEREND cégjelzéssel és formaszámmal rendelkezik. Gyönyörű állapotban, vélhetően soha nem használták, egyetlen malőr történt, hogy mikor hozzánk beszállították a tejszínkanna útközben csorbult, így már nem hibátlan a készlet, de talán lesz aki megbocsátja az utolsó fotón lévő kis mázhibát vagy a többi darabot használja, mert a 6 + 6 csésze és alátét, a teás kanna, vagy a cukortartó bonbonier mind-mind hibátlan, még a kis rózsákon sem fedeztem fel hibát...Természetesen eredetileg is egy készletből származó, nem innen onnan összeszedegetett készlet. Csodás polgári darabok, fotóink szerint, most akár 1 forintért!

MPL házhoz előre utalással 1 425 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 305 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület
MPL Csomagautomatába előre utalással 845 Ft /db
A feltüntetett árak 2kg alatti nem törékeny és nem terjedelmes kezeléssel feladott csomagokat jelentik. A pontos postaköltséget a vásárlás után tudjuk megírni e-mailen.

Licitálás - Herendi porcelán 6 személyes teáskészlet - Jelzett, I. osztályú, álomszép készlet

77 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft