Ella a vörös ruhás nő

"Ella a vörös ruhás nő" akvarell vászonra festve

Termékkód: 2791810817
Látogatók: 52

Kikiáltási ár
1 Ft
20 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Békés megye, Szabadkígyós
Ella a vörös ruhás nő - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Vaszil60(0)
Regisztráció időpontja: 2019.06.23.
Termék súlya: 0.5 kg (500g)
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen
Típus: modern
Téma: portré, emberek
Állapot: új
Hordozó: vászon

Ella a vörös ruhás nő

"Ella a vörös ruhás nő"

Akrillal vászonra festve keret nélkül.

Mérete: 40 cm x 50 cm

Kérem a licit nyertesét, hogy legksőbb két napon belül, vegye fel velem a kapcsolatot.

A vételárat kérem, előreutalással egy héten belül rendezni.

MPL postacsomag előre utalással 0 Ft /db

Licitálás - Ella a vörös ruhás nő

Kikiáltási ár
1 Ft
20 000 Ft

Top10 alkotó, téma, márka, technika