Tóth Ferenc - Kéj 77*103cm

Termékkód: 2824609136
Megfigyelők: 1
Látogatók: 63

20 000 Ft
1 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Pest megye, Százhalombatta
Tóth Ferenc  -  Kéj  77*103cm - (meghosszabbítva: 2816385449) - Vatera.hu Kép
Eladó: TeLilla(0)
Regisztráció időpontja: 2019.09.18.
Termék súlya: 2 kg
Magasság (cm): 103
Szélesség (cm): 77
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Tóth Ferenc
Hordozó: vászon

Tóth F. - Kéj (1994), hibátlan állapotú festményét eladásra bocsájtjuk.

77*103cm nagyméretú kép!

Eredeti, különleges és egyben impozáns alkotás.

MPL házhoz előre utalással 0 Ft /db
Budapesti átvételi lehetőséget biztosítok ingyenesen.

Licitálás - Tóth Ferenc - Kéj 77*103cm

20 000 Ft
1 Ft