Csóka László festmény 98*128cm

Termékkód: 2824609154
Látogatók: 77

14 000 Ft
1 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Pest megye, Százhalombatta
Csóka László festmény 98*128cm - (meghosszabbítva: 2816382437) - Vatera.hu Kép
Eladó: TeLilla(0)
Regisztráció időpontja: 2019.09.18.
Termék súlya: 2 kg
Magasság (cm): 128
Szélesség (cm): 98
Festő neve: Csóka László
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

A képeken található Csóka László festményt eladásra bocsájtjuk.

1998 év

98*128 cm NAGYMÉRETŰ kép! vászon

Hibátlan állapotú alkotás.

Információ a festőművészről: https://pestmegyelapja.hu/hu/hirek/most-aktualis/csoka-laszlo-tarlata-szazhalombattan/

MPL házhoz előre utalással 0 Ft /db
Budapesti átvételi lehetőséget biztosítok ingyenesen.

Licitálás - Csóka László festmény 98*128cm

14 000 Ft
1 Ft