Breznay József: Bábjáték

Ritka témajú magángyűjteményből

Termékkód: 3045561719
Látogatók: 94

120 000 Ft
Bács-Kiskun megye, Kecskemét
Breznay József: Bábjáték (meghosszabbítva: 3040826906) - Vatera.hu Kép
Eladó: artgallery(32)
Regisztráció időpontja: 2010.01.05.
Termék súlya: 7 kg
Szélesség (cm): 90
Festő neve: Breznay József
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Breznay József : Bábjáték
Festmény mérete kerettel: 96 x 66 cm.
Breznay József festőművész festészetére Szőnyi gyakorolt nagy hatást, egy evig tanársegédjeis volt. Mesterei: Burghardt Rezső, Benkardt Ágost, Karlovszky Bertalan voltak.
Munkácsy és Életmű díjas.
A festmény megvásárlása befektetésnek is ajánlott, egyedi témája és mérete miatt is.
Más futárszolgálat előre utalással 5 000 Ft /db

Vásárlás - Breznay József: Bábjáték

120 000 Ft