BORTNYIK SÁNDOR GYÖNYÖRŰ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY .

BORTNYIK SÁNDOR FESTMÉNY. OLAJ VÁSZON

Termékkód: 2717502116
Látogatók: 991

10 051 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
dolfi13_a(373)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
BORTNYIK SÁNDOR GYÖNYÖRŰ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY . - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(334)
99.41%
Értékelés eladóként: 99.68%
Értékelés vevőként: 95.24%
99.41%
Festő neve: Bortnyik Sándor
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

GYÖNYÖRÜ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY.

BALRA LENT JELZETT.

MÉRETE KERETTEL 53X 45 CM

EREDETÉT NEM ISMEREM.

MEG KÉREK MINDENKIT CSAK OLYANOK LICITÁLJANOK

AKIK VALOBAN AKARJÁK A KÉPET ÉS 24 ORÁN BELÜL

RENDEZIK AZ ANYAGIAKAT.

CSAK POSTÁZNI TUDOK KÖLTÖZÉS MIATT.

Más futárszolgálat előre utalással 1 690 Ft

MPL postacsomag előre utalással 1 690 Ft

Licitálás - BORTNYIK SÁNDOR GYÖNYÖRŰ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY .

10 051 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft