Csók István (1865-1961) Keretezett Olaj Festmény 1FT!!!

Termékkód: 2717998751
Látogatók: 1409

A termék elkelt fix áron.

89 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
89 000 Ft
Fixmen159(37)
Csók István (1865-1961) Keretezett Olaj Festmény 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(137)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 28
Magasság (cm): 35.5
Festő neve: Csók
Jelzett/szignózott: igen

Galéria minőségű Csók I. szignózott olaj festmény, karton hordozón, üvegezett keretben.

Korának megfelelően szép állapotban.

Szignó: Balra, lent.

Mérete: 24x32 Kerettel: 28x35.5

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft

Licitálás - Csók István (1865-1961) Keretezett Olaj Festmény 1FT!!!

A termék elkelt fix áron.

89 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
89 000 Ft