Kassák Lajos (1873-1934) Keretezett Gouache Festmény Karton Hordozón

Termékkód: 2790063950
Megfigyelők: 10
Látogatók: 635

Jelenlegi ajánlat: 4 501 Ft

1 500 Ft
6 001 Ft
85 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Kassák Lajos (1873-1934) Keretezett Gouache Festmény Karton Hordozón - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(148)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Technika: Gouache
Szélesség (cm): 37
Magasság (cm): 45
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Kassák

Galéria minőségű Kassák szignózott Gouache festmény, karton hordozón, üvegezett keretben.

A képen látható állapotban.

Szignó: Jobbra, lent.

Mérete: 34x43 Kerettel: 37x45

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Kassák Lajos (1873-1934) Keretezett Gouache Festmény Karton Hordozón

Jelenlegi ajánlat: 4 501 Ft

1 500 Ft
6 001 Ft
85 000 Ft