Vaszary János (1867-1939) Keretezett Tempera Festmény 1FT!!!

Termékkód: 2812797794
Megfigyelők: 10
Látogatók: 988

Jelenlegi ajánlat: 12 501 Ft

1 500 Ft
14 001 Ft
75 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Vaszary János (1867-1939) Keretezett Tempera Festmény 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(155)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 23.5
Magasság (cm): 29.5
Jelzett/szignózott: igen
Technika: tempera
Festő neve: Vaszary J.
Hordozó: vászon

Galéria minőségű Vaszary J. szignózott Tempera festmény, vászon/karton hordozón, üvegezett keretben.

Korának megfelelően szép állapotban.

Szignó: Balra, fent.

Mérete: 17x23 Kerettel: 23.5x29.5

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Vaszary János (1867-1939) Keretezett Tempera Festmény 1FT!!!

Jelenlegi ajánlat: 12 501 Ft

1 500 Ft
14 001 Ft
75 000 Ft