GYARMATHY TIHAMÉR:Lenyugvó nap-Nagy méretű!

Termékkód: 2967780746
Látogatók: 347

120 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
MPL postacsomag előre utalással   MPL házhoz előre utalással
Budapest, III. kerület
GYARMATHY TIHAMÉR:Lenyugvó nap-Nagy méretű! - Aukció Kép
Eladó: megazitom(67)
Regisztráció időpontja: 2012.05.13.
Termék súlya: 1 kg
Magasság (cm): 50
Szélesség (cm): 70
Festő neve: Gyarmathi Tihamer
Jelzett/szignózott: igen

A képszép állapotú,szignózott.Magánkézből vásárolt,vizsgálva nem volt ezért 1 forintról indul a licit.Hátoldalon a kép cime es számok amik halványak.Budapesten a 3.kerületben személyesen átvehető vagy postai úton előreutalás után.Keret restaurálandó.3 napon belül rendezni sziveskedjen az adásvételt.
MPL postacsomag előre utalással 2 065 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 2 065 Ft /db

Licitálás - GYARMATHY TIHAMÉR:Lenyugvó nap-Nagy méretű!

120 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft