GULÁCSY:Verona

Termékkód: 2967784193
Látogatók: 427

57 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
szend66(205)
MPL postacsomag előre utalással   MPL házhoz előre utalással
Budapest, III. kerület
GULÁCSY:Verona - Aukció Kép
Eladó: megazitom(67)
Regisztráció időpontja: 2012.05.13.
Termék súlya: 1 kg
Magasság (cm): 22
Szélesség (cm): 28
Festő neve: Gulácsy
Jelzett/szignózott: igen

GULÁCSY:Verona

A képszép állapotú,szignózott.Magánkézből vásárolt,vizsgálva nem volt ezért 1 forintról indul a licit.Hátoldalon a kép cime és szignó.Budapesten a 3.kerületben személyesen átvehető vagy postai úton előreutalás után.3 napon belül rendezni sziveskedjen az adásvételt.Keret kopott.
MPL postacsomag előre utalással 2 065 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 2 065 Ft /db

Licitálás - GULÁCSY:Verona

57 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft