VÉN EMIL:SZENTENDRE

Termékkód: 2967785600
Látogatók: 488

33 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
MPL postacsomag előre utalással   MPL házhoz előre utalással
Budapest, III. kerület
VÉN EMIL:SZENTENDRE - Aukció Kép
Eladó: megazitom(67)
Regisztráció időpontja: 2012.05.13.
Termék súlya: 1 kg
Magasság (cm): 40
Szélesség (cm): 40
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: VénEmil

VÉN EMIL:SZENTENDRE

A kép szép állapotú,szignózott.Magánkézből vásárolt,vizsgálva nem volt előéletét nem ismerem ezért 1 forintról indul a licit.Hátoldalon a kép cime és szignó.Budapesten a 3.kerületben személyesen átvehető vagy postai úton előreutalás után.3 napon belül rendezni sziveskedjen az adásvételt.Keret kopott.
MPL postacsomag előre utalással 2 065 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 2 065 Ft /db

Licitálás - VÉN EMIL:SZENTENDRE

33 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft