12 darab 1914-es német nyelvű atlaszból származó térképek (58x46 cm) vegyes állapotban egyben

Termékkód: 2968057340
Látogatók: 14

Kikiáltási ár
15 000 Ft
25 000 Ft
Más futárszolgálat utánvéttel   Személyes átvétel
Budapest XIX. kerület
12 darab 1914-es német nyelvű atlaszból származó térképek (58x46 cm) vegyes állapotban egyben - Aukció Kép
Eladó: adiutrix2(8)
Regisztráció időpontja: 2019.08.07.

12 darab 1914-es német nyelvű atlaszból származó térképek (58x46 cm) vegyes állapotban egyben:

- Svédorszég és Norvégia középső része (hibátlan)

- Balkán áttkintő térkép (korának megfelelő állapotban)

- Nyugat - Balkán (korának megfelelő állapotban)

- Dalmácia, Bosznia és Hercegovina (korának megfelelő állapotban)

- Észak - Olaszország (restaurált)

- Atlasz-hegység (korának megfelelő állapotban)

- Elzasz-Lotharingia, Baden, Württenberg, Rheinpfalz (restaurált)

- Skócia (korának megfelelő állapotban)

- Oroszország északi része (Baltikum) (korának megfelelő állapotban)

- Közép - Amerika és Nyugat Indiai-szigetek (sérült)

- Egysült Államok északi része, Délkelet Kanada (sérült)

- Egyesült Éllamik délnyugati része, Mexikó északi része (sérült)

Megtekintési, kipróbálási garancia van.
Ha a termék nem kerül átvételre a vásárlást követő 2 hétben, az üzeletet eredménytelenül lezárom és újra meghirdetem a terméket.

Más futárszolgálat utánvéttel 2 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIX. kerület

Licitálás - 12 darab 1914-es német nyelvű atlaszból származó térképek (58x46 cm) vegyes állapotban egyben

Kikiáltási ár
15 000 Ft
25 000 Ft