XP-PEN Artist 12 grafikus monitor rajztollal.

Termékkód: 3065392829
Látogatók: 74

106 990 Ft
10 db
2 év
Pest megye, Nagykőrös
XP-PEN Artist 12 grafikus monitor rajztollal. (meghosszabbítva: 3062081369) - Vatera.hu Kép
Eladó: Asbolt64(23)
Regisztráció időpontja: 2019.08.21.
Termék súlya: 1.5 kg
Kijelző mérete: 10.2" felett
GPS: nincs

XP-Pen Artist 12 grafikus monitor rajztollal Tablet toll kijelző 1920 x 1080 HD IPS tapintósávú rajz tollal P06 radírral (Artist 12)

  • ?Érintősáv? Hat gyors hozzáférésű gomb és egy kis érintősáv lehetővé teszik a munkafolyamat javítását, hogy minden igényt kielégítsen. 1920x1080 HD felbontású képernyő 262 000 színben és 178 ° látószöggel. Az élénk képek és a színes színek segítenek a munkád részleteiben.
  • ?A legfejlettebb passzív toll P06 a radírral? A Artist 12 grafikus monitor legújabb, elem nélküli P06 tollának hatszögletű kialakítása van, hogy nagyobb tapadást és stabilitást biztosítson. A hátoldalon található radír javulásnak bizonyult a régi táblagépünkhöz képest. Átlátszó hegyével és a másik oldalon található digitális radírral a P06 hagyományos ceruzával lett modellezve. 8192 nyomásszint
  • ?Kompatibilis a legtöbb operációs rendszerrel és alkalmazással? Az XP-PEN Artist 12 toll kijelzője kompatibilis a Windows 10/8/7, Mac OS 10.10x vagy újabb verziókkal; kompatibilis az összes olyan közönséges grafikus alkalmazással, mint a Photoshop, az Adobe Illustrator, a SAI, a CDR stb.
  • Intelligens kapcsolat: egy ultravékony tabletta 11,6 hüvelykes képernyővel. Az Artist 12 grafikus tábla praktikus és méretének köszönhetően nagyon helytakarékos. Az Artist 12 Pen Display új C típusú USB-kábellel rendelkezik. A három az egyben kialakítása megkönnyíti a számítógéphez történő csatlakoztatást a kényelmes és hatékony csatlakozás érdekében.
  • Kreatív formatervezés és nyitott vászon 7: engedje szabadon a kreativitást. Készítse el munkáját közvetlenül az Artist 12 HD IPS képernyőn. Ideális fotó készítéséhez, festéséhez, animálásához, retusálásához / szerkesztéséhez és még sok máshoz! Minden vásárló számára kínáljuk az Open Canvas 7 ingyenes verzióját.
Termékeink 30 napos visszavásárlási lehetőséggel és 24 hónap gyártói garanciával kaphatók!
MPL házhoz előre utalással 0 Ft /db
Garancia: 2 év
Termékeinket 30.000,-HUF feletti váárlás esetén ingyenesen házhoz szállítjuk! A tartós fogyasztási cikkekre az EU előírásainak megfelelően min. 1 év gyártói garanciát vállalunk. A vásárlástól számított 30 napon belül - ha a termék sérült, vagy nem a megrendelt termék került kiszállításra - ingyenes csere, vagy visszafizetési lehetőséget biztosítunk. Az egyéb termékek esetében, a garancia időtartama, a terméklapon kerül feltüntetésre.

Vásárlás - XP-PEN Artist 12 grafikus monitor rajztollal.

106 990 Ft
10 db