CSODASZÉP ARANYOZOTT,CSUPA RÓZSÁS ÉTKÉSZLET ÉS KÁVÉSKÉSZLET

Termékkód: 3188975147
Látogatók: 24

85 000 Ft
Személyes átvétel   MPL PostaPontig előre utalással   MPL házhoz előre utalással
Debrecen
CSODASZÉP ARANYOZOTT,CSUPA RÓZSÁS ÉTKÉSZLET ÉS KÁVÉSKÉSZLET Kép
Eladó: matrix970(315)
98.17%
Értékelés eladóként: 98.16%
Értékelés vevőként: 98.36%
Regisztráció időpontja: 2011.04.13.
98.17%
Gyártó/készítő: Bavaria
Jelzett/szignózott: igen

ELADÓ A KÉPEKEN LÁTHATÓ CSODÁLATOS PORCELÁN ÉTKÉSZLET ÉS KÁVÉSKÉSZLET.

TARTALMA:10DB MÉLYTÁNYÉR,12DB LAPOSTÁNYÉR,11DB SÜTEMÉNYESTÁNYÉR,1DB SZÓSZOS/MÁRTÁSOS+ALÁTÉT,TEÁS/KÁVÉKIÖNTŐ,CUKORTARTÓ,TEJSZINES ÉS 8DB KÁVÉSCSÉSZE+ALÁTÉTEK.

TÖRÉSMENTESEN POSTÁZOM,CSOMAGOLÁSGARANCIÁVAL,ILLETVE SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE VAN LEHETŐSÉG DEBRECENBEN,VAGY DEBRECEN- BUDAPEST-SOPRON ÚTVONALON MEGBESZÉLT IDŐPONTBAN.

Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 2 310 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 2 515 Ft /db

Vásárlás - CSODASZÉP ARANYOZOTT,CSUPA RÓZSÁS ÉTKÉSZLET ÉS KÁVÉSKÉSZLET

85 000 Ft