Iványi-Grünwald Béla (1867-1940) Keretezett Olajfestmény 1FT!!!

Termékkód: 2786549450
Látogatók: 1979

36 100 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
105 000 Ft
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940) Keretezett Olajfestmény 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(148)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 28.5
Magasság (cm): 36
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Iványi

Galéria minőségű Iványi-Grünwald Béla szignózott Olajfestmény, karton hordozón, üvegezett keretben.

A képen látható állapotban.

Szignó: Jobbra, lent.

Mérete: 25x33 Kerettel: 28.5x36

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Iványi-Grünwald Béla (1867-1940) Keretezett Olajfestmény 1FT!!!

36 100 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
105 000 Ft