Jan Vermeer Leány gyönygy fülbevalóval

Termékkód: 3079417811
Látogatók: 0

25 000 Ft
Postán maradó ajánlott levél előre utalással
Pest megye, Százhalombatta
Jan Vermeer   Leány gyönygy fülbevalóval (meghosszabbítva: 3076505948) - Vatera.hu Kép
Eladó: Gemini16(1)
Regisztráció időpontja: 2021.05.03.
Termék súlya: 0.3 kg (300g)
Technika: akril
Jelzett/szignózott: igen
Téma: portré, emberek
Állapot: új
Hordozó: vászon
festmény: 25000

Csodálatos festmény Jan Vermeer Leány gyönygy fülbavalóval című festmény repredukciója

Mérete :30x40 cm ,keret nélkül

Postán maradó ajánlott levél előre utalással PayPal 0 Ft /db
30.000 Ft -nál ingyenes szállítással

Vásárlás - Jan Vermeer Leány gyönygy fülbevalóval

25 000 Ft