Japán gésa kutan-i teáskészlet

Termékkód: 3081985982
Látogatók: 5
24 990 Ft
Vatera Csomagpont - Foxpost utánvéttel
Bács-Kiskun megye, Kecskemét
Japán gésa kutan-i teáskészlet (meghosszabbítva: 3074641328) - Vatera.hu Kép
Eladó: Lynessa(0)
Regisztráció időpontja: 2021.05.19.
Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Japán

SZETT DARABJAI:

- 1 db kancsó

- 1 db egy füles edény

- 1 db kiöntő

- 6 db csésze 6 db csészealátéttel

LEÍRÁS:

      Antik japán teáskészlet "litofán" gésa arcokkal a csészék alján, melyek akkor válnak láthatóvá ha fényez emeljük őket. A porcelánok könnyűek, olyan technikával készültek aminek célja, hogy tojáshéj vékonyságú legyen a porcelán.
      Vörös mintájú, aranyozással, fekete részletekkel - kézzel festett. A mintán gésák láthatóak, ahogy egy virágcsokrot rendeznek vázába. Ez a stílus Japán Kutan nevezetű tartományából ered, a szett az 1930-1950-es években készülhetett. Kutani porcelánok ezen korszakban fő motívumként gésákat, fákat, madarakat, virágokat és tájképeket ábrázoltak. A porcelánok alján jelzés látható.

ÁTVÉTEL:

- Személyesen Kecskeméten.

- Vagy postai úton.

FIZETÉS:

- Utalással bankszámlaszámra.

- Az ár a védőcsomagolást is tartalmazza! Posta esetén a foxpost csomagpontot javaslom, de a vevő kérésére más postalehetőség is lehetséges. A postaköltség a vevőt terheli.

Vatera Csomagpont - Foxpost utánvéttel 1 Ft /db

Vásárlás - Japán gésa kutan-i teáskészlet

24 990 Ft