1816 Virág Benedek: Magyar századok 1-2 kötet 1. kiadás Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben (*99)

Termékkód: 2813340983
Látogatók: 265
150 000 Ft
Ha egyszerre minimum 7 000 Ft értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel
Budapest XIII. kerület
1816  Virág Benedek: Magyar századok 1-2 kötet 1. kiadás  Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben  (*99) - 150000 Ft - Vatera.hu Kép
Eladó: Konyvgyorsan(23066) Kereskedői fiók
99.96%
Értékelés eladóként: 99.96%
Regisztráció időpontja: 2012.02.16.
99.96%
Kötés típusa: papír, puha kötés

Virág Benedek: Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet (egybekötve). Első kiadás.

Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet (egybekötve). Budán, 1816. Kir. Univ. 1t. (Perger Zsigmond rajza után Blasius Höfel által készített rézmetszetű címkép) 616 l., 520 l. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, eredeti tokban. Az Egyetemi Nyomda a könyv krúdában megmaradt példányait 1928-ban stilizáló, aranyozott bőrkötésbe kötve, az előzéklapon tanúsítvánnyal hitelesítve hozta forgalomba.”

Példányunkban megtalálható e tanúsítvány: "A Kir. Magy. Egyetemi Nyomda ezennel tanusítja, hogy a jelen mű 1816 évben készült kiadványa, melyből ez a kötet az utolsó példányok közül való. Budapest 1928. aug. 11." A nyomda pecsétjével és az igazgató aláírásával. Első kiadás. Ritka.

A megrendelt könyvek a rendelést követően átvehetők budapesti antikváriumunkban a bolt nyitvatartási idejében, vagy kiszállítjuk Önnek a  Szállítási és garanciális fül alatt részletezett feltételek mellett.

Ha egyszerre minimum 7 000 értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
MPL házhoz előre utalással 1 000 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 900 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIII. kerület
Személyesen átvehető Budapesten, a XIII. kerületben, a Lehel téri metró megállótól 2 percnyire, boltunkban. Nyitva tartás: minden hétköznapon 10-18 óráig.

Vásárlás - 1816 Virág Benedek: Magyar századok 1-2 kötet 1. kiadás Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben (*99)

150 000 Ft