BIBLIA Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után 1834 R+++

Termékkód: 2775564170
Látogatók: 2043

27 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Debrecen
BIBLIA Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után 1834 R+++ - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: akuka84(363)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Ferdynand Antoni Ossendowski
Véres napok, cári rabok

Franklin-Társulat
1926

Idő: 19. század
Kötés típusa: bőrkötés
Állapot: kopott

Biblia. Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. és II. kötet.

Posonyban, 1834-1835. Belnay örökösei. 722+(2)p.; 751+(8)p. Az újszövetség két kötete pedig díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.

Az Újszövetség két kötetben teljes. A teljes mű 6 kötetes. Jelen aukció tárgya tehát a komplett Újszövetség.

Állapot: hiánytalan, stabil könyvek. A fotók tükrözik az állapotot. A gerincek díszesen aranyozottak, a motívum különböző. A könyvtestek épek, a lapok foltosak.

NINCS MINIMÁLÁR!!! 1Ft-ról!!

Kérem tekintse meg további MFTK-MUFK köteteimet és egyéb könyvritkaságaimat!

Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen

Licitálás - BIBLIA Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után 1834 R+++

27 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft