CARTER, Howard - MACE, A. C.: Tut-Ankh-Amen sírja / Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája

Termékkód: 2775549494
Látogatók: 882

13 020 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
indones(1213)
Debrecen
CARTER, Howard - MACE, A. C.: Tut-Ankh-Amen sírja / Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: akuka84(369)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Howard Carter, A. C. Mace
Tut-ankh-Amen sírja

Franklin-Társulat

Idő: 20. század
Kötés típusa: félvászon

CARTER, Howard - MACE, A. C.: Tut-Ankh-Amen sírja.

 Ford. Balassa József.
Bp. [1928], Franklin Társ. 169 l. 32 t. 225 mm.
/Modern utazók, felfedezők könyvtára./

CARTER, Howard
Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája. Ford. Balassa József.
Bp. [1928], Franklin Társ. 232 l. 1 sztl. lev. 40 t. 225 mm.
Mindkét kötet aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben.

Állapot: sokszor olvasott, de hiánytalan, stabil könyvek. A fotók tükrözik az állapotot. Az első kötetből egy lap kijár.

DR. Saáry István Balatonkenese családorvosának könyvtárából.

http://www.balatonkenese.hu/dr-saary-istvan/

NINCS MINIMÁLÁR!!! 1Ft-ról!!

Kérem tekintse meg további MFTK-MUFK köteteimet és egyéb könyvritkaságaimat!

Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen

Licitálás - CARTER, Howard - MACE, A. C.: Tut-Ankh-Amen sírja / Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája

13 020 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft