GYARMATI BALASSA BÁLINTNAK ÉS......POZSONY 1730? - 1 FT

Termékkód: 2761247702
Látogatók: 2602

9 555 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Janossonaj(464)
GYARMATI BALASSA BÁLINTNAK ÉS......POZSONY 1730? - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: nemetvolgyiantikvarium(4461) Kereskedői fiók
99.93%
Értékelés eladóként: 99.93%
Regisztráció időpontja: 2009.05.15.
99.93%
Kötés típusa: félbőr
Állapot: HIÁNYOS
Kiadás éve: 1730
Idő: 18. század vagy előtti
Kiadó: LANDERER
Műfaj, típus: vallás

TÖBB LAP HIÁNYOS, RESTAURÁLT. 299-300. LAP HIÁNYZIK

RITKA

A KÖTET CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL MEGVÁSÁROLHATÓ. A LICIT KÖZBEN MEGTEKINTHETŐ AZ ÜZLETÜNKBEN.

YB4

Néhai Tekintetes Nagyságos vitéz Úrnak, Gyarmati Balassa Bálintnak és ama jó emlékezetű néhai Nemzetes Rimai Jánosnak igaz haza-fiaknak és a Magyar nyelv két ékességének Istenes éneki
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XII. kerület - Hétköznap 10.00-18.00
Csak személyes átvétel a Déli Pályaudvar közelében (12. kerület).

Kérdező: Hadik50(5) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt nemetvolgyiantikvarium! Beazonosítás végett a kötet pontos oldalszámait beírná? Köszönet, Hadik - Hadik50 2019.05.06. 18:41:26
válasz Tisztelt Hadik50! 357 oldal + "laistrom". Valamint "Egynéhány oktató regulák..." c. mű 40 oldal. Tisztelettel, - nemetvolgyiantikvarium 2019.05.07. 11:35:41

Licitálás - GYARMATI BALASSA BÁLINTNAK ÉS......POZSONY 1730? - 1 FT

9 555 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft