HEFTY FRIGYES: REPÜLŐK ELŐRE MFTK!!! RITKA!!!!!

Termékkód: 2775495251
Látogatók: 2164

55 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Fermoln(330)
Debrecen
HEFTY FRIGYES: REPÜLŐK ELŐRE MFTK!!! RITKA!!!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: akuka84(369)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Hefty Frigyes
Repülők előre!

Franklin-Társulat
1940

Idő: 20. század
Kötés típusa: félvászon

Hefty Frigyes: Repülők előre I-II. kötet

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára sorozat egyik legritkábban előforduló darabja.

(Bp. 1940. ) Franklin. 2 sztl. 168 l. 17 t. 1 sztl. 170- 319 l. 14 t. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) A két kötetben összesen 109 kép (fotó) található.

Állapot: Nagyon jó. Öt lapon látható folt, ezt fotóztam. A gerinc aranyozása kissé kopottas. Ettől eltekintve stabil, jó darabok. A fotók reprezentálják a könyv állapotát!

NINCS MINIMÁLÁR!!! 1Ft-ról!!

Kérem tekintse meg további MFTK-MUFK köteteimet és egyéb könyvritkaságaimat!

Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen

Licitálás - HEFTY FRIGYES: REPÜLŐK ELŐRE MFTK!!! RITKA!!!!!

55 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft