* * * Magyar Történeti Életrajzok * * * - 1 500 000 Ft

Kiadói félbőr, díszesen aranyozott sorozatkötésben

Termékkód: 2759283347
Látogatók: 2185

1 500 000 Ft
  • Budapest III. kerület
  • Győr
* * * Magyar Történeti Életrajzok * * * - 1500000 Ft - Vatera.hu Kép
Eladó: marciba2(228)
Regisztráció időpontja: 2008.04.26.
Idő: 20. század
Kötés típusa: bőrkötés
Állapot: használt, hibátlan
Műfaj, típus: történelem
Minden kötet kiváló állapotban, gyűjteménybe illő darabok. A vásárlásról számlát adok.
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest III. kerület - Kolosy tér közelében
  • Győr - Révfalu

Kérdező: padesz(138) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt marciba2! szeretném megnézni a könyveket, amennyiben lehetséges. Köszönettel: - padesz 2019.05.08. 18:54:24
válasz Tisztelt padesz! Hamarosan írok. - marciba2 2019.05.08. 20:25:54
válasz Tisztelt padesz! Elnézést, tegnap csak a telefonról tudtam röviden válaszolni. A megtekintés csak a leütés után lehetséges. Személyes információkat itt nem adhatok meg, tiltja a vatera szabályzata. Megértését köszönöm! Üdvözlettel: - marciba2 2019.05.09. 12:47:35

Vásárlás - * * * Magyar Történeti Életrajzok * * *

1 500 000 Ft