OSSENDOWSKI, Ferdynand Antoni: Véres napok, cári rabok.

Termékkód: 2775558773
Látogatók: 1135

20 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Fermoln(330)
Debrecen
OSSENDOWSKI, Ferdynand Antoni: Véres napok, cári rabok. - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: akuka84(369)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Ferdynand Antoni Ossendowski
Véres napok, cári rabok

Franklin-Társulat
1926

Idő: 20. század
Kötés típusa: félvászon

From President to Prison. Ford. Sajó Aladár.

Bp. [1927], Franklin Társ. 394 l. 1 sztl. lev. 225 mm.
/Modern utazók felfedezők könyvtára./
Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, jó példány.

Állapot: olvasott, de hiánytalan, stabil könyv. A fotók tükrözik az állapotot. A gerinc kopottas.

NINCS MINIMÁLÁR!!! 1Ft-ról!!

Kérem tekintse meg további MFTK-MUFK köteteimet és egyéb könyvritkaságaimat!

Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen

Licitálás - OSSENDOWSKI, Ferdynand Antoni: Véres napok, cári rabok.

20 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft