Petőfi Sándor: 1848 Összes költeményei 1842–1846. I-II. - 60 000 Ft

Termékkód: 2764835294
Megfigyelők: 25
Látogatók: 1082
60 000 Ft
Érd
Petőfi Sándor: 1848 Összes költeményei 1842–1846. I-II. - 60000 Ft - (meghosszabbítva: 2756398562) - Vatera.hu Kép
Eladó: karoberto(427)
Regisztráció időpontja: 2005.11.10.
Kiadás éve: 1848
Idő: 19. század
Kötés típusa: vászonkötés
Műfaj, típus: vers, mondóka

Petőfi Sándor: 1848 Összes költeményei 1842–1846. I-II.

Második kiadás.

Az 1847-ben megjelent, a költő összegyűjtött műveit tartalmazó első kiadás második, bővített  kiadása. A költőt ábrázoló metszet hiányzik.

Ex Libris pecsétekkel. A könyvtestek jó állapotban vannak.Aranyozott lapélekkel.
MPL postacsomag előre utalással 1 290 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Érd

Vásárlás - Petőfi Sándor: 1848 Összes költeményei 1842–1846. I-II.

60 000 Ft