1639, Lexicon Chaldaicum et Talmudicum, Johannes Buxtorf, Basel, ritka judaika!

Termékkód: 2741484830
Látogatók: 266

40 005 Ft

Kikiáltási ár
1 000 Ft
Budapest II. kerület
1639, Lexicon Chaldaicum et Talmudicum, Johannes Buxtorf, Basel, ritka judaika! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ecollector(157)
Regisztráció időpontja: 2017.03.04.
Kötés típusa: Pergamen
Kiadás éve: 1639
Idő: 18. század vagy előtti

Johennes Buxtorf: Lexicon Chaldaicum et Talmudicum, Basel, 1639. Terjedelme csaknem 1500 oldal, átfogó, hatalmas bibliai lexikon, komoly, ritka judaika! A munka első kiadása, mindmáig a judaisztikai tudományok egyik alapja. Korabeli pergamenkötésben van, a gerince sérült (lásd a képeket) a könyvtest remek állapotú, nem dogos, nem penészes, stb. Latin nyelvű, témájából adódóan héber szövegrészletekkel. Ritka, dekoratív munka, természetesen a szerzőt ábrázoló egész oldalas rézmetszetű portré is megvan benne. Az indulóár jelképes 1000 forint csupán.

Állapot: lásd a képeken.

A munka súlya több, mint 5 kilogramm, ezért csak postacsomagként tudom küldeni, ennek költsége 1870 ft, értéknyilvánítás kérése esetén több, ez a leütés után kiderül (ha a vevő kér ilyen plusz szolháltatást). Foxpost/automata/futár/stb nincs, csak postacsomag. Természetsen ha 10 000 forinto meghaladja a leütési ár, akkor személyes átvételre is lehetőség van Budapesten a Batthyány téren.

MPL postacsomag előre utalással 1 870 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest II. kerület - Személyes átvétel csak 10 000 forint vásárlás felett!

Licitálás - 1639, Lexicon Chaldaicum et Talmudicum, Johannes Buxtorf, Basel, ritka judaika!

40 005 Ft

Kikiáltási ár
1 000 Ft