Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846. I-II. Pest. Emich. 1848.

Petőfi életében jelent meg.

Termékkód: 2739730502
Látogatók: 1109

158 000 Ft

Kikiáltási ár
24 000 Ft
hackhofer(15)
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846. I-II. Pest. Emich. 1848. - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: sir391(424)
Regisztráció időpontja: 2006.11.30.

Lásd a fizetési és a szállítási feltételeket!

Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846.

 Pest. 1848. Emich. 390, 369 p. 16x13 cm. II. kiadás.

A két kötet egységes korabeli dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. A két kötet gerince javítva, kopott, foltos pld.

MPL házhoz előre utalással 1 045 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 600 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 549 Ft /db
Kérem ügyeljen arra, hogy amennyiben nem átutalással, hanem befizetéssel történik a teljesítés, akkor a fenti összeghez még 300 Forint készpénz befizetési díjat is hozzá kell adni! Biztonságos csomagolással szállítok Több tétel postázása esetén az aktuális, hivatalos tarifa érvényesül. Előzetes megbeszélés esetén, a licitek, rendelések bevárhatóak, összevonhatóak, a szállítás egy csomagban.

Licitálás - Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846. I-II. Pest. Emich. 1848.

158 000 Ft

Kikiáltási ár
24 000 Ft