Utolsó mentés: Jun.04 23:15:32 CET

46 db termék a(z) "

jelzett angol

" kulcsszóra
jelzett angol

MESÉS és MAKULÁTLAN jelzett ANGOL Tuscan R H & S...2919164351
9 900-2020-06-21 21:59:55

Jelzett angol, fa cérnatartó2920375646
4 560-2020-06-25 10:39:11

ANTIK LELVÉLBONTÓ JELZETT ANGOL2917349489
1 500-2020-06-16 17:45:23

Jelzett, angol, jelenetes fajansz tál2920329692
3 460-2020-06-25 07:50:55

Ujévi grafikai jelzett angol képeslap2918785169
900-2020-06-09 16:27:53

0N939 Régi jelzett angol porcelán figura2919202565
8 500-2020-06-05 02:27:56

0K638 Antik jelzett angol ezüst gyufatartó2919230414
75 000-2020-06-05 04:27:21

0J915 Régi jelzett angol porcelán kávéscsésze2919918548
7 500-2020-06-07 02:11:26

0A336 HOWELL LONDON jelzett angol sétapálca2919953321
45 000-2020-06-07 04:52:56

0L456 Régi jelzett angol porcelán jégtartó2920064609
16 000-2020-06-07 13:48:28

Jelzett ezüstözött Angol füles pohár2914130942
6 000-2020-06-07 03:41:44

JELZETT angol WEDGWOOD bonbonier Jasperware PUTTÓ...2919164363
10 000-2020-06-21 22:00:01

GYÖNYÖRŰ, ANGOL, PORCELÁN, TÁNYÉR, JELZETT (736)2920090370
2 000-2020-06-24 14:50:41

GYÖNYÖRŰ, ANGOL, PORCELÁN, TÁNYÉR, JELZETT (735)2920090325
2 000-2020-06-24 14:50:32

RÉGI, JELZETT BRONZ ANGOL LÖVÉSZ KITÜNTETÉS2919850913
5 500-2020-06-16 20:33:41

RÉGI, EZÜSTÖZÖTT, ANGOL, TORTALAPÁT, JELZETT (297...2920215707
3 000-2020-06-24 22:27:47

0K633 Antik jelzett angol torta kanál 18 g2919232295
15 000-2020-06-05 04:30:47

Régi jelzett angol férfi neszesszeres bőr táska Re...2914067336
7 000-2020-06-06 20:45:54

Antik különleges jelzett angol fajansz csésze kb ...2919868121
4 500-2020-06-23 22:00:36

ANGOL EZÜSTÖZÖTT JELZETT kompótos kiszedő TÁLALÓ P...2918404277
6 800-2020-06-19 11:42:39

0R445 Antik jelzett angol mini ólom kutya 2 darab2919216794
8 800-2020-06-05 04:22:48

ANGOL jelzett süteményes tányér - kéziaranyozott ...2914698770
3 000-2020-06-09 01:06:05

ANGOL jelzett SÜTIS KÍNÁLÓ - kéziaranyozott selyme...2914358951
4 500-2020-06-07 23:21:42

RÉGI ANGOL 5 szem. vacsorázó ÉTKÉSZLET jelzett faj...2914104413
24 000-2020-06-06 23:26:11

Angol porcelán nő I Erzsébet jelzett limitált kiad...2916974297
24 990-2020-06-15 20:33:08

Régi angol jelzett KÉZIFESTETT MAJOLIKA SÜTEMÉNY...2915042411
700-2020-06-09 21:38:26

Vastagon EZÜSTÖZÖTT JELZETT ANGOL díszes TALPAS F...2914369421
9 900-2020-06-08 00:32:17

Antik F&Sons angol jelzett 2 db. fajansz kín...2916045923
32 000-2020-06-12 20:36:24

ANGOL ADAM'S selymes FAJANSZ TEÁS KAKÓS süteménye...2919871142
4 000-2020-06-23 22:08:34

Angol jelzett EZÜSTÖZÖTT SZECESSZIÓS TORTALAPÁT -...2919164330
9 900-2020-06-21 21:59:46

RÉGI, EZÜSTÖZÖTT, KIS, ASZTALI, TARTÓ, KÍNÁLÓ, ANG...2920137527
2 500-2020-06-24 17:39:56

ANTIK ANGOL JELZETT 3 db-os TEÁS KAPUCSÍNÓS REGG...2919868049
4 000-2020-06-23 22:00:29

Aranycsapat, Puskás Ferenc, Népstadion 1954 Angol-...2917299305
11 900-2020-06-16 15:13:49

ANTIK JELZETT ANGOL ÖSSZE CSÚKHATÓ ÁLLÍTHATÓ FA FE...2917670840
42 800-2020-06-17 12:23:03

ANGOL Cauldon B.W.M.&Co JELZETT gyémántjeles fajan...2919160616
5 000-2020-06-21 21:36:49

ADAM'S kézifestett régi ANGOL fajansz hatalmas ! ...2919172724
5 000-2020-06-21 22:54:10

VIKTÓRIA VICTORIA BRITT ANGOL KIRÁLYNÉ JELZETT CDV...2915002151
22 800-2020-06-09 19:09:00

HUMMEL STÍLUSÚ DRÁGÁBB VÁLTOZATA ANTIK ANGOL ROYAL...2915164934
35 000-2020-06-10 07:18:08

ERZSÉBET II. ANGOL KIRÁLYNŐ + FÜLÖP HERCEG JELZETT...2915006129
8 200-2020-06-09 19:25:48

Angol jelzett számozott POTTERY fajansz PECSENYÉS ...2919160493
7 000-2020-06-21 21:36:24

0N480 Antik jelzett Brit ón fűszertartó tégely2919225095
22 000-2020-06-05 04:26:36

Vintage jelzett porcelán baba2920152053
3 500-2020-06-24 18:44:43

ART DECO VASTAGON EZÜSTÖZÖTT VÁZA JELZETT2915920244
1 800-2020-06-12 11:53:23

X. Keresztély dán király és V. György brit király ...2918366543
14 800-2020-06-19 09:32:17

Jelzett WEDGWOOD Jasperware kollekció HAMUTÁL v...2919165713
6 000-2020-06-21 22:13:05

Bowes-Lyon Erzsébet brit királyné II. Erzsébet ÉD...2915001116
8 200-2020-06-09 19:06:20