Utolsó mentés: Jun.04 22:13:15 CET

188 db termék a(z) "

jelzett kezzel

" kulcsszóra
jelzett kezzel
1. oldal / 4 összesen
  1  |  2  |  3  |  4

ANTIK NAGY SZENT SZOBOR,HATALMAS ÜVEGBÚRA,KÉZZEL F...2919364280
KEGYTÁRGY
3 633-2020-06-16 20:05:00

Zsolnai bonbonier eladó!Kézzel festett, jelzett2917421102
5 000-2020-06-16 21:11:08

Jelzett, kézzel festett porcelán tál2917789439
1 400-2020-06-17 18:42:16

Üveg bonbonier kézzel festett jelzett2919686843
1 999-2020-06-23 13:13:23

Jelzett kerámia, kézzel festett, sörös korsó eladó...2916982841
2 200-2020-06-15 20:56:18

Cipész porcelán szobor - kézzel festett jelzett2918170853
12 800-2020-06-07 18:35:29

Jelzett kézzel festett orosz felespohár szett2913670823

Judaika kézzel festett falitányér jelzett ISRAEL2916180323
6 800-2020-06-13 07:44:08

2 db kézzel festett, jelzett ékszertartó2918740184
3 000-2020-06-20 12:42:09

kézzel festett népi jelzett dísztányér2915860712
3 000-2020-06-12 07:28:41

0C144 Antik kézzel festett holland csempe jelzett2919486197
22 000-2020-06-05 22:26:11

Kézzel festett kerámia , jelzett GENTLEMENT 16 cm2918354381
1 800-2020-06-19 08:53:50

Nagy BAROKK kézzel festett porcelán kináló jelzett2919261473
9 800-2020-06-22 08:57:54

Kézzel festett dúsan aranyozott , jelzett kínai le...2914067561
4 000-2020-06-06 20:46:31

Régi jelzett kézzel festett porcelán kaspó2914225229
12 000-2020-06-07 12:53:16

Kézzel festett vallásos jelzett porcelán plakett2919902213
70 000-2020-06-24 00:46:40

JELZETT BAGOLY UHU SZOBOR KÉZZEL FESTETT FIGURÁLI...2917669634
4 800-2020-06-10 12:17:58

Zsolnay libát tömő lány, kézzel festett, jelzett p...2916840776
25 000-2020-06-15 12:45:56

Régi Kínai , jelzett , kézzel festett tojáshéj por...2918271578
25 000-2020-06-19 02:00:48

JELZETT KERÁMIA KISLÁNY2916431576
20 000-2020-06-14 07:39:26

Antik kézzel festett jelzett porcelán figura - A832916371912
9 800-2020-06-14 00:57:06

Hollóházi jelzett kézzel festett lúd figura - A832916381185
1 400-2020-06-14 01:40:26

jelzett 3 FÜLŰ KORSÓ VÁZA RÉGI KERÁMIA KÉZZEL FEST2917256660
2 200-2020-06-16 13:15:29

JELZETT BAGOLY UHU PÁROS SZOBOR KÉZZEL FESTETT FI...2917669571
14 800-2020-06-10 12:17:33

JELZETT TUDÓSBAGOLY BAGOLY UHU SZOBOR KÉZZEL FESTE...2917669556
6 800-2020-06-10 12:17:29

RÉGI, KÉZZEL KÉSZÜLT, DÍSZ, SULYOK, FAFARAGÁS, JEL...2920211867
3 000-2020-06-24 22:11:25

Jelzett, mázas kerámia, vésett mintás, kézzel fest...2920329881
7 460-2020-06-25 07:52:13

RÉGI, KÉZZEL FARAGOTT, FALITÁNYÉR, SAS MOTÍVUMMAL,...2920032989
2 000-2020-06-24 11:47:15

Furulyázó kisfiú porcelán, jelzett2920018643
1 500-2020-06-24 11:01:50

Meisseni, jelzett, porcelán bombonier2915516852
8 500-2020-06-11 05:28:21

Zsűrizett kerámia falitányér jelzett2918002091
1 500-2020-06-18 10:47:45

Jelzett retro kerámia váza2915570276
3 000-2020-06-11 10:13:06

Jelzett japán porcelán váza2916768269
2 400-2020-06-15 09:37:41

Zsolnay porcelán olvasó kisfiú cicával, kézzel fes...2918003498
3 300-2020-06-18 11:01:33

RÉGI, KIS, KÉZZEL FESTETT, NÉMET, ÜVEG, VÁZA, JELZ...2920137299
3 000-2020-06-24 17:39:02

teáskészlet régi, porcelán, kínai, jelzett, kézzel...2917908389
10 000-2020-06-18 03:57:41

GAZDAGON, KÉZZEL FESTETT FAJANSZ TEÁZÓ, JELZETT, B...2915639858
9 000-2020-06-11 13:34:44

Antik, kézzel festett, jelzett porcelán forgó kíná...2919554885
14 900-2020-06-23 04:41:11

Jelzett korondi kis kancsó Bp-en (175.)2916410399

Jelzett néprajzi tányér 20 cm Bp-en (178.)2916397454

HERENDI JELZETT BAGOLY SZOBOR KÉZZEL FESTETT HEREN...2917669646
3 800-2020-06-10 12:18:02

Jelzett néprajzi kis tányér Bp-en (177.)2916410321

JELZETT KERÁMIA KÉZMŰVES FALITÁNYÉR FALITÁL2919160601
3 500-2020-06-21 21:36:45

Jelzett úri férfi porcelán szobor2917812554
6 000-2020-06-17 19:58:57

Jelzett porcelán szobor , kalapos lány2917812440
3 500-2020-06-17 19:58:28

jelzett, kézi festésű porcelán őzike2920241387
2 500-2020-06-25 00:27:38

Jelzett, sorszámozott antik porcelán figura2917161866
9 900-2020-06-16 08:25:57

Jelzett lovas terrakotta szecessziós gyümölcstál2913890285
21 000-2020-06-06 08:07:24

Tányérgarnitúra ,antik,kínai finomporcelán,jelzett2916084131
4 900-2020-06-12 23:43:39

104 - Zsolnay kézzel festett virág mintás váza - 9...2920471994
18 000-2020-06-25 15:27:45
1. oldal / 4 összesen
  1  |  2  |  3  |  4