Utolsó mentés: Aug.08 22:51:33 CET

224 db termék a(z) "

regi olaj

" kulcsszóra
regi olaj
1. oldal / 5 összesen

TANYA SZÉP RÉGI OLAJ FESTMÉNY2936823668
3 100-2020-08-13 22:05:53

RÉGI OLAJ FESTMÉNY2939149883
5 000-2020-08-20 14:14:54

Régi olaj-vászon festmény2937535025
16 000-2020-08-16 13:14:07

1942 Régi olaj-vászon festmény2940410420
12 000-2020-08-24 19:18:02

Régi olaj-vászon tájkép festmény2940647672
10 000-2020-08-25 12:06:24

Szőke jelzéssel régi olaj-vászon festmény2937971453
5 000-2020-08-17 18:57:28

Régi olaj-vászon festmény fellelt állapotban2936929388
14 999-2020-08-14 07:21:22

CIGÁNY TÁBOR SZÉP RÉGI OLAJ FESTMÉNY2936820806
1 001-2020-08-13 21:56:06

Régi olaj-vászon tájkép festmény arany-fa képkeret...2940902636
32 000-2020-08-25 22:50:37

ÁLOMSZÉP RÉGI OLAJ FESTMÉNY,DOLGOZÓ NŐT ÁBRÁZOLÓ F...2940398465
FESTŐ:ALICL BLANGY
15 001-2020-08-12 21:30:00

Régi olaj - vászon festnény " Tanyavilág "2939610281
40 000-2020-08-21 21:08:53

0J631 Régi jelzetlen ártéri olaj vászon festmény2941578404
12 000-2020-08-10 16:27:09

Jelzett régi olaj-vászon festmény ökrös szekér ala2937378752
15 000-2020-08-15 19:17:11

Régi olaj vászon festmény szignós AUKCIÓ!! (495)2940078839
15 000-2020-08-23 16:26:56

Régi olaj vászon festmény szignós AUKCIÓ!! (481)2940078842
7 500-2020-08-23 16:26:58

RÉGI hatalmas OLAJ VÁSZON FESTMÉNY új KERETBEN2936818691
18 000-2020-08-13 21:45:50

Kapussy György Falusi utca régi olaj-vászon festmé...2940410792
40 000-2020-08-24 19:19:07

N. Balázs erdőbelső patakkal régi olaj-vászon fest...2940674366
25 000-2020-08-25 13:09:20

Kacsák régi olaj-karton festmény kerettel2940596099
8 000-2020-08-25 09:23:58

0E797 Régi cseresznyés olaj vászon csendélet2941402202
28 000-2020-08-10 06:13:03

Őszi erdőrészlet régi kis olaj festmény2941256435
15 000-2020-08-26 19:12:07

Régi jelzett olaj-vászon életkép festmény arany-fa...2940904010
45 000-2020-08-25 22:53:56

Jelzett régi festmény olaj-vászon falusi életkép2935080428
30 000-2020-08-08 23:14:53

Asszony az erdő szélén olaj-fa régi festmény2935225901
15 000-2020-08-09 08:26:03

RÉGI NAGYON NAGY OLAJ FESTMÉNY,NYOMAT,HAJÓT,TENGER...2940428582
VASTAG ÉRTÉKES KERETBEN
3 350-2020-08-12 21:35:00

0J624 Régi jelzett olaj vászon erdőbelső festmény2941396508
12 000-2020-08-10 05:57:19

Nívó régi virágcsendélet (Szentmarjay Lajos?) olaj...2939810768
38 100-2020-08-22 14:30:56

Régi vadász jelenetes olaj festmény. M. Margit2938054013
55 000-2020-08-17 23:40:24

Jelzett, régi olaj-karton tájkép festmény csónakka...2938701059
30 000-2020-08-19 12:01:44

Jelzett, régi olaj-karton tájkép festmény csónakka...2938701740
30 000-2020-08-19 12:03:56

Régi olaj - fa tájkép festmény pár2940613100
30 000-2020-08-25 10:27:43

SLOSÁR // Tanyaudvar Régi Olaj festmény 85X65 cm.2938436321
25 000-2020-08-18 20:43:05

ANTIK 18-19 század OLAJ FESTMÉNY,,RÉGI CSALÁDI IDI...2940562271
FESTŐ:S.MAILENY, ÉRTÉKES
FESTMÉNY
11 300-2020-08-12 22:05:00

Jelzett régi '48 olaj fa festmény " a sziget "2939755868
5 000-2020-08-22 09:43:09

Kazacsay Gerőné, Hirsch Lujza régi jelzett olaj vá...2941276466
150 000-2020-08-26 20:39:06

M. Humayer régi olaj-vászon festmény , cigánylány ...2937419390
80 000-2020-08-15 23:30:46

Nagyon régi olaj-vászon festmény Bernát szignóval ...2938214489
29 900-2020-08-18 08:45:49

Nagyméretű régi , piros aláírásos virágcsendélet f...2935226102
60 000-2020-08-09 08:26:34

K. Madarász Adeline régi olaj-karton festmény ente...2938333226
180 000-2020-08-18 15:17:48

6873 Régi jelzett olaj fa virágos hegyoldal2940960317
25 000-2020-08-09 01:41:32

HATALMAS RÉGI OLAJ FESTMÉNY KÉVÉK A FALU HATÁRÁBAN2937552629
45 678-2020-08-16 15:56:34

Régi üveg ecet - olaj kiöntő2938746833
1 000-2020-08-19 14:12:26

Régi olaj farost festmény szignós AUKCIÓ!! (493)2940078695
8 500-2020-08-23 16:26:12

Régi olaj farost festmény szignós AUKCIÓ!! (494)2940078722
35 000-2020-08-23 16:26:17

Borszéky Frigyes régi olaj-karton festmény , hölgy...2939902802
50 000-2020-08-22 23:47:11

Jelzett régi olaj-fa életkép festmény , 6 alak egy...2940487943
25 000-2020-08-25 02:12:38

1681 Régi olaj karton téli tájkép2940959666
18 000-2020-08-09 01:38:52

Lovasfogat , régi kis festmény , olaj - karton2936012615
15 000-2020-08-11 11:27:47

Régi olaj farost tájkép AUKCIÓ!! (501)2940078776
15 000-2020-08-23 16:26:32

Régi Szentkép olaj nyomat utolsó vacsora AUKCIÓ!! ...2940078809
6 500-2020-08-23 16:26:40
1. oldal / 5 összesen