Főoldal > > tubipintyoke termékei

Utolsó mentés: Mar.25 00:55:41 CET

31 db termék
Csak ezeket mutassa: tubipintyoke eladótól
tubipintyoke

gyönyörű GÖTZ
baba

5 002 Ft

bársony FOTEL
dupla barokk
ÓARANY gyönyörű

31 000 Ft

gyönyörű GÖTZ
baba

5 002 Ft

BÖDÖN /
ZOMÁNCOS
tetővel /
zsíros véndöl

1 800 Ft

KÉPKERET, TÜKÖR
KERET óriás

11 500 Ft

régi 5-ös
HÚSDARÁLÓ
"AMERIC SYSTEM"

1 580 Ft

faliszőnyeg,
GYAPJÚ,
cseresznyés
mintával

9 300 Ft

bársony FOTEL
dupla barokk
ÓARANY gyönyörű

31 000 Ft

FOTEL barokk
óarany
bársonnyal

19 500 Ft

kő RACLETTE
GRILL 2
SZEMÉLYES sosem
használt

6 500 Ft

BÚTOR VÁSZON /
kárpit,
virágkosaras

10 500 Ft

nagy
ELŐSZOBAFAL,
shabby, öreg
darab

29 000 Ft

KOVÁCSOLT 4 ágú
csillár antik

9 500 Ft

MÁKDARÁLÓ
4 200 Ft

GYŰJTŐI DARAB
Villeroy & Boch
MAJOLIKA halas
DÍSZT...

2 400 Ft

SZÖVÖTT
faliszőnyeg,
szőnyeg

5 500 Ft

EGYAJTÓS shabby
chic polcos
szekrényke

11 500 Ft

shabby POLC
8 500 Ft

öblös KRISTÁLY
POHARAK+TÁLCÁJA

9 600 Ft

röviditalos
KRISTÁLY
POHARAK+TÁLCA

5 600 Ft

életképes
FIGURÁLIS
tányér,
ASZTALKÖZÉP,
különleg...

4 500 Ft

retro
csillárbura 2
db együtt

600 Ft

szép és olcsó
retro csillár

4 500 Ft

CSILLÁR retro,
MUTATÓS

5 800 Ft

ÓRIÁS KERET
(120X100)
vászon-nyomatta
l

18 500 Ft

ÖKÖRVÉR színű
/sötétbordó
csiszolt
GYÖNYÖRŰ VÁZA

3 550 Ft

hófehér HÜTTEL
kiöntő,
hibátlan

4 500 Ft

gyönyörű RÉGI
CSERÉPTÁL belül
mázas

1 400 Ft

jelzett KIÖNTŐ
fedővel
ZOMÁNCOS,
VIRÁGOS, szép

1 550 Ft

ALTWIEN ÓRIÁS
asztali lámpa

14 500 Ft

ANTIK 5-ös
HÚSDARÁLÓ
jelzett "S25"

950 Ft

patinás RÉZ
CSAP

900 Ft

vegyes csomag
FAGYLALTOS
KEHELY,
RÖVIDITALOS
POHÁR...

1 590 Ft