LUDVIG ZOLTÁN 3 festménye

Termékkód: 3070544663
Látogatók: 72

75 000 Ft
3 db
Más futárszolgálat előre utalással   MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel
Tatabánya
LUDVIG ZOLTÁN    3 festménye (meghosszabbítva: 3063080597) - Vatera.hu Kép
Eladó: szellemeskft(521)
98.69%
Értékelés eladóként: 98.65%
Értékelés vevőként: 98.91%
Regisztráció időpontja: 2011.03.16.
98.69%
Téma: absztrakt
Jelzett/szignózott: igen
Állapot: újszerű

LUDVIG ZOLTÁN 3 festménye

Ludvig Zoltán festőművész 1953-ban született Csikóstöttösön. Szakmai képesítést a Pécsi Művészeti Gimnáziumban szerzett. Nagykanizsán él. Tagja a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesületének, az Osztrák Képzőművészek Szövetségének.

Planéta:Mérete: a festmény 30*50cm, keret nélküli aukció !  Jelezve: jobbra lent

A titok:Mérete: a festmény 40*30cm, keret nélküli aukció !  Jelezve: jobbra lent

Virág:Mérete: a festmény 40*30cm, keret nélküli aukció !  Jelezve: jobbra lent

A három darab együttes megvásárlása esetén egy ajándék 4. festmény a művésztől!!

Posta csomag, Foxpost ,GLS, Személyes átvétel Tatabányán

(Budapesten havi 1 alkalommal XI. kerület esetleg Belváros!)

Más futárszolgálat előre utalással 3 300 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 5 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Tatabánya

Vásárlás - LUDVIG ZOLTÁN 3 festménye

75 000 Ft
3 db