Mayo Chix Pakolós Kézi Táska Új 1 FT

Termékkód: 2826035738
Látogatók: 157

1 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest, XXI. kerület
Mayo Chix Pakolós Kézi Táska Új 1 FT - (meghosszabbítva: 2817659348) - Vatera.hu Kép
Eladó: timcsike77_2008(2652)
99.96%
Értékelés eladóként: 99.96%
Regisztráció időpontja: 2008.07.11.
99.96%
Márka: Mayo

Köszöntelek Aukciómon!
Egy Mayo Chix Táskára licitálhatsz.
Gyönyörű nagy pakolós. Kis hibás . Néhány  helyen sérült a műbór. Fényképeztem ,nem feltünő.
Elől fém dísz van rajta
Idei kollekciós
30.000- ft, vagy 5 termék vásárlása esetén állom a postát. Az akció csak azokra a termékekre vonatkozik, ahol ez a mondat fel van tüntetve
Köszönöm, hogy benéztél.
Jó licitálást, vásárlást.
MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 135 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 599 Ft /db
Termékeimre minőségi probléma esetén 14 nap pénz visszafizetési garanciát vállalok. Méret probléma miatt levásárlást, illetve cserét tudok biztosítani. Személyes átvétel esetén , ez a garancia nincs. Postázás 1-3 munkanapon belül.Személyes átvétet nem mindig tudok biztosítani.

Licitálás - Mayo Chix Pakolós Kézi Táska Új 1 FT

1 Ft