MESÉS és MAKULÁTLAN jelzett ANGOL Tuscan R H & S L manufaktúra TEÁS REGGELIZŐ

Termékkód: 2925798221
Látogatók: 81

9 900 Ft
11 900 Ft
Kikiáltási ár:
9 900 Ft
MESÉS és MAKULÁTLAN jelzett  ANGOL Tuscan  R H & S L manufaktúra   TEÁS  REGGELIZŐ - Aukció Kép
Eladó: boldogbekeidok(794)
97.83%
Értékelés eladóként: 99.43%
Értékelés vevőként: 95.11%
Regisztráció időpontja: 2010.08.03.
97.83%
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen
Anyag: porcelán

Jelzett,  nagyméretű csészével teás-süteményes  különlegesen finom angol porcelán

  3 részes egyszemélyes teás  reggeliző garnitúra.

Készítő:

Tuscan. Az R H & S L manufaktúra 1898 és 1966 közt működött az angliai Longtonban, és (többek között) Tuscan China név alatt hozta forgalomba porcelánjait
Minta:

A múlt század húszas-harmincas éveiben tűntek fel az asztali porcelánokon is az árnyképek, döntően keleti motívumokat vagy régebbi korok viseleteibe öltözött alakok sziluettjeit használták fel a díszítésre.

Angliában a Tuscan, az E. Brain (Foley) és a Paragon készített egy-egy sorozatot. A Paragon által jegyzett, populárisabb tányérokra vagy a Foley kávés-teás csészéire relatíve jó állapotban néha rá lehet bukkanni. A Tuscan kézzel festett, ép készletei valódi ritkaságok.
Állapota: nincs törés, repedés, lepattanás. Az aranyozás is szépen megőrződött

Méretek:

A csésze magassága 5.4 cm, átmérője 10 cm, űrtartalma 2 dl.

A csészealátét átmérője 13.7 cm, a süteményes tányéré 17.2 cm.

  Személyes átadás Bp-en  a BAH csomópontnál  heti 1-2 alkalommal ill. Budajenőn/Telkiben bármikor lehetséges.

Számlát adok,  elégedettségi =megtekintési garanciát kínálok.

Figyelmébe ajánlom   " RegisegekKicsinyBoltja " termékeit, mert postaköltséget takaríthat meg

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XII. kerület
https://www.vaterafutar.hu/

Licitálás - MESÉS és MAKULÁTLAN jelzett ANGOL Tuscan R H & S L manufaktúra TEÁS REGGELIZŐ

9 900 Ft
11 900 Ft