multicolor arany fülbevaló

Termékkód: 3082528004
Látogatók: 11

115 000 Ft
Kikiáltási ár:
115 000 Ft
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással
multicolor arany fülbevaló (meghosszabbítva: 3073634999) - Vatera.hu Kép
Eladó: tagi05(480)
99.79%
Értékelés vevőként: 99.59%
Regisztráció időpontja: 2007.08.28.
99.79%

14K sárga-fehér-vörös arany, virágot mintázó fülbevaló

átmérő: 2,3 cm

6,94 gr.

jelzett (szarvasos behozatali fémjel)

Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 750 Ft /db

Licitálás - multicolor arany fülbevaló

115 000 Ft