Németh Miklós - Aktok

Termékkód: 2919373430
Látogatók: 54

25 000 Ft
Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest XIX. kerület
Németh Miklós - Aktok - 25000 Ft - (meghosszabbítva: 2912153225) Kép
Eladó: Fortunatai(163)
99.39%
Értékelés eladóként: 99.36%
Regisztráció időpontja: 2007.10.06.
99.39%
Magasság (cm): 29
Szélesség (cm): 40
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Németh Miklós
Technika: tempera
Remek hangulató mű, színvonalasan keretezve, 29 x 40 cm, keretben pedig 58 x 78 cm, fekete paszpartuban, jelzett.
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIX. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 3 500 Ft /db

Vásárlás - Németh Miklós - Aktok

25 000 Ft