Női arany gyűrű

Termékkód: 2797932680
Látogatók: 1712

5 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Ajánlott levél előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással
Női arany gyűrű - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: baranyos66(287)
Regisztráció időpontja: 2011.05.15.
Súlya (gramm): 0.5
Belső átmérő (mm): 18
Karát: 8 karátos
Állapot: hibátlan, újszerű

Régi finom női arany gyűrű, a képeken látható jó állapotban eladó hagyatékból. A gyűrű évtizedek óta nem volt használatban, ezért egy tisztítás - polírozás után még szebb, teljesen újszerű lesz. Jelzett darab, belső felén "333" finomság jelzés.

Átmérő: 18 mm.

Súly: 0,5 gr.

Az arany eredetiségére pénzvisszafizetési garanciát vállalok.

Az aukció 1 Ft-ról indul és a legmagasabb licit viszi.

Ajánlott levél előre utalással 600 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 800 Ft /db

Licitálás - Női arany gyűrű

5 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft