Oakley Batwolf Black divat napszemüveg - 6 990 Ft

Termékkód: 2763395882
Látogatók: 295

6 990 Ft
2 db
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
Budapest IX. kerület
Oakley Batwolf Black divat napszemüveg - 6990 Ft - (meghosszabbítva: 2754577331) - Vatera.hu Kép
Eladó: polostore(567)
99.48%
Értékelés eladóként: 99.36%
Regisztráció időpontja: 2011.08.25.
99.48%
Márka: Oakley

Szín: fekete
Lencse színe: fekete
Kinek: férfi
Keret anyaga: műanyag
Polarizált lencse: nem
Dioptriás napszemüveg: nem
Stílus: sport
Állapot: új, címkés

Oakley Batwolf Black divat napszemüveg

Eladó a képen látható OAKLEY Batwolf Black DIVAT napszemüveg.

Minőségi anyaghasználat, a legújabb trendeknek megfelelő design és színek jellemzik ezt az igazán különleges, divatos napszemüveget, emellett pedig tökéletes védelmet nyújt a káros UV-sugarak ellen, így az elérhető legjobb védelem és a stílusos kinézet között nem kell kompromisszumot kötnie annak, aki ezt a terméket vásárolja meg.

Szárban sorszám, embléma fekete.

- UV400 -as védelemmel ellátott lencse.

Jár még a szemüveghez egy törlőkendőként használható jelzett mikroszálas zsák.

A termék teljesen új állapotú, sérülés és használatmentes. A képek az eladásra kínált szemüvegről készültek.

Méreteket megtalálod az utolsó képen.

A termék KÉSZLETEN VAN, tehát azonnal tudom postázni a nyertes licitálónak.

Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 980 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest IX. kerület
Mindenkori Postai díjszabás szerint.

Vásárlás - Oakley Batwolf Black divat napszemüveg

6 990 Ft
2 db