Recepciós állás

Termékkód: 3331456967

Ez a hirdetés lejárt!

Munkavégzés helye:
Budapest
Hirdetésfeladás:
2023.11.13. 22:02:29
Értékeléseinek száma: 0
Munkavégzés helye (település): Budapest
Keres/Kínál: Kínál
Keresünk egy megbízható, udvarias és proaktív recepciós munkatársat a belváros szívében lévő irodánkba.

Az ideális jelöltnek rendelkeznie kell jó kommunikációs képességekkel és szervezőképességgel, valamint képesnek kell lennie hatékonyan kezelni az irodánk mindennapi ügyeit.

Feladatok:

Vendégek és ügyfelek fogadása és kiszolgálása
Telefonhívások kezelése és továbbítása
Postai küldemények és csomagok kezelése
Bejövő és kimenő levelek feldolgozása
Az irodaház adminisztratív támogatása (pl. dokumentumok másolása, scan-elése)
irodai eszközök és készletek rendszeres ellenőrzése és rendelése

Elvárások:

Jó kommunikációs és problémamegoldó képességek
Proaktív és udvarias hozzáállás
Rendszerorientált szemlélet
Jó időmenedzsment és szervezőkészség
Rugalmasság és proaktivitás
Alapvető számítógépes ismeretek (pl. MS Office)

Előny:

Korábbi recepciós vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

Kellemes munkakörnyezet a belváros szívében.
cafetéria