Régi kvalitásos olaj-vászon festmény: Gőzmozdony / vonat /vasút 1.- Ft-ról!!!

Termékkód: 2894792411
Megfigyelők: 18
Látogatók: 514

Jelenlegi ajánlat: 601 Ft

50 Ft
651 Ft
Gvalerya(147)
Kikiáltási ár:
1 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel
Veszprém
Régi kvalitásos olaj-vászon festmény: Gőzmozdony / vonat /vasút 1.- Ft-ról!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: csbori(328)
99.7%
Értékelés vevőként: 98.15%
Regisztráció időpontja: 2006.03.14.
99.7%
Magasság (cm): 20,5
Szélesség (cm): 33,5
Jelzett/szignózott: nem
Hordozó: vászon

Olaj - farostra kasírozott vászon.

33,5 x 20,5 cm (Kerettel: 40 x 27 cm)

Szignót nem találtam rajta.

Képek szerint.

MPL házhoz előre utalással 1 630 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 890 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Veszprém

Licitálás - Régi kvalitásos olaj-vászon festmény: Gőzmozdony / vonat /vasút 1.- Ft-ról!!!

Jelenlegi ajánlat: 601 Ft

50 Ft
651 Ft