Retro kínai porcelán kávéskészlet 6 személyes

Termékkód: 3111472748
Látogatók: 6
6 000 Ft
MPL PostaPontig előre utalással   MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Retro kínai porcelán kávéskészlet 6 személyes (meghosszabbítva: 3103268357) - Vatera.hu Kép
Eladó: vizipaci_v(457)
Regisztráció időpontja: 2005.03.01.
Márka: Retro

Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Kínai
Termékjellemző: mintás, szegélyezett

Eladó a képeken látható régi, nagyon szép, tökéletes, hibátlan állapotú, Retro kínai porcelán kávéskészlet 6 személyes.

A készlet nagyon szépen díszített, aranyozott szegélyes, használatban soha nem volt.

A csésze átmérője 5 cm, magassága, 6 cm, a kávéscsésze alátét átmérője 11,5 cm.

MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 330 Ft /db
MPL házhoz előre utalással 1 460 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XII. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 900 Ft /db
A szállítás módjáról később is tudunk egyeztetni.

Vásárlás - Retro kínai porcelán kávéskészlet 6 személyes

6 000 Ft