Rosenthal studio-linie kávés készlet

Termékkód: 3088623503
Látogatók: 30
17 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   GLS előre utalással
  • Vecsés
  • Üllő
Rosenthal studio-linie kávés készlet (meghosszabbítva: 3076148717) - Vatera.hu Kép
Eladó: gratika1(1754)
99.66%
Értékelés eladóként: 99.69%
Értékelés vevőként: 99.36%
Regisztráció időpontja: 2008.04.11.
99.66%
Márka: Rosenthal

Jelleg: hiányos garnitúra
Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Rosenthal

Gyönyörű állapotú és színvilágú Rosenthal porcelán készlet

Részei: 1 kancsó, 1 tejszínes kancsó, 6 tányér, 6 alátét tányér, 4 csésze

Szinte új darabok, sérülés és használati nyomok nélkül

tányér: 20 cm, alátét: 14 cm, csésze: 7 cm x 7 cm

MPL házhoz előre utalással 1 460 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 325 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Vecsés - Market Central Ferihegy, vagy vasútállomás
  • Üllő - lakás, vagy vasútállomás

Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 820 Ft /db
GLS előre utalással 1 850 Ft /db
Külön csomagolási költséget nem számítok fel. Ügyelek a gondos csomagolásra. A megadott díj az adott kategória minimális értéke, a tényleges díj a csomag méretétől és súlyától függően több is lehet. Az árak megnézhetőek a díjtáblázatokban.

Vásárlás - Rosenthal studio-linie kávés készlet

17 000 Ft