SCHÖNBERGER ARMAND:Életkép

Termékkód: 2916871289
Látogatók: 225

29 900 Ft
Kikiáltási ár
1 Ft
SCHÖNBERGER ARMAND:Életkép - Aukció Kép
Eladó: Evike22(1270)
99.69%
Értékelés eladóként: 99.61%
Regisztráció időpontja: 2007.07.05.
99.69%
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen

Schönberger Armand: Olvasó kislány

Akvarell-papír

Kerettel:62cm×52cm

Keret nélkül:50cm×40cm

Jelzés:balra (az üveg miatt nehéz fotózni)

Bevizsgálva nem volt,ezért garancia nélkül hirdetem.

Elejét üveg védi.

A téma igazi "Schönbergeres",gyakori témája az olvasó lányok.

MPL házhoz előre utalással 1 850 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület

Licitálás - SCHÖNBERGER ARMAND:Életkép

29 900 Ft
Kikiáltási ár
1 Ft